O nás

Vítejte v Cafe Plecháč!

Zdravíme všechny milovníky dobré kávy a atmosféry kolem. Někteří z vás si asi říkají proč zrovna Cafe Plecháč, ale máme k tomu důvod a to historii tzv. Plechového Grandu, kde se v historii vystřídalo mnoho (ne)úspěšných podniků jako hospod, vietnamských a českých bister atd.. Historie tzv. plecháče sahá hluboko do 20. století, bohužel za dobu své existence budova chátrala a nepůsobila zrovna pěkným dojmem. Jelikož se nám tohoto plecháče zželelo tak jsme jej zrekonstruovali a vytvořili první take away kavárnu v Prostějově.

Co o nás říkají naši zákazníci

  5 star review  Včera jsem byla na výbornou kávičku, skvělý dortíček a lahodnou domácí limonádu. Obsluha velmi milá, ochotná a sympatická, v Plecháči jsem se prostě cítila jako doma a proto všem vřele doporučuji. Určitě zde budu chodit pravidelně, takže za mě 5 * !! 🙂

  thumb Soňa Ambrožová
  6/22/2017

  5 star review  Uzasna kavarna s prijemnou obsluhou. Bezvadni majitele a super atmosféra. Tesime se na dalsi navstevu a to jsme opravdu z daleka ��

  thumb Michaela Matulka Kakrdová
  6/14/2017

  5 star review  Dnes jsem byla s dcerou,supr...moc chválím 🙂 určitě budeme chodit na kafíčko a saláty 🙂

  thumb Hana Jarošová
  7/08/2017

  5 star review  Supr nápad,milá obsluha,výborné kafe �držím palce v podnikání�

  thumb Irena Dostálová
  7/08/2017

  5 star review  Dnes jsme poprvé navštívili tento malý podnik, který působí velice útulně, venku se sice mračilo, ale smutné počasí nám vynahradila usměvavá, milá a ochotná servírka. Dali jsme si cappuccino, flat white a trojitý nadýchaný dort, který byl opravdu luxusní. Limonáda taktéž stojí za ochutnání. Určitě sem opět zavítáme.

  thumb Radek Bogár
  7/24/2017

  5 star review  Dnes sem si tu dal perníkové Latte a bylo vynikající, obsloužila mě velice příjemná a usměvavá slečna a doporučila mi jejich uzasné dezerty.

  thumb David Jančík
  11/20/2017

Zajímavá fakta

Zde můžete vidět naše statistiky, jak si stojíme v tomto měsíci

Spokojených zákazníků
0
Prodaných koláčů
0
Prodané kávy
0
Prodaných salátů
0